Zkušenosti

Věděli jste, že mezi podnikateli je až 40 procent těch, kteří nemají ani zdání o bezpečnosti práce či o požární ochraně? Tito podnikatelé si skutečně koledují – ve chvíli, kdyby k nim zavítala neohlášená kontrola, dost možná by je postihla pokuta či sankce, a to ne ve výši několik desítek, ale rovnou sta tisíc či milionů korun. Podnikatelé by tedy měli mít BOZP na paměti, vždyť jenom tak se vyvarují finančním postihům. Jestliže na BOZP nemají čas nebo jestli tomuto nerozumí, mohou si povolat pomoc, a to v podobě firmy Extéria, která se právě na toto specializuje.

Firma Extéria je na trhu už od roku 2011. Jejím cílem je pomáhat podnikatelům s přípravou bezpečnosti práce, s revizemi či se školeními. Když budete spolupracovat s touto společností, státní správa na vás nepřijde! Za dobu, co působí na trhu, si získala kvanta spokojených klientů, kteří firmě udělili skutečně kladné reference a recenze. Velice se cení nejen spolehlivost a profesionální přístup, ale hlavně rychlost (vždyť firma Extéria má pobočky ve všech krajích). Oceněna je taky cena, která je oproti konkurenci skutečně nízká.

 

Extéria reference:

Děkujeme firmě EXTÉRIA za pomoc při "naštěstí" ohlášené kontrole z OIP.

Jana Nováková, Třinec

Vstřícné jednání a profesionální přístup - mohu jen doporučit.

Tereza Čierníková, Praha

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.

Lenka Konečná, Ostrava

Máme malou firmu na výrobu kožených výrobků o 5 zaměstnancích a firma zajistila vše potřebné od bezpečnosti práce, včetně proškolení a každým rokem aktualizuje dokumenty pro úřady. Spokojenost a posílám tedy svou pozitivní referenci, protože mám s Extérií dobré zkušenosti.

Václav Šilhavý, Frýdek-Místek

Perfektní komunikace a řešení úrazu zaměstnance. Exteria funguje a plní vše co slíbí. Za mě doporučuji.

Jana Strečná, Praha

 

Díky firmě Extéria za její služby. Nemohu si stěžovat, jsem rád, že s ní už třetím rokem spolupracuji.

Milan Chovanec, Ústí nad Labem

 

Exteria mi pomohla vyřešit pracovní úraz zaměstnance ve výrobě a byla i při následné kontrole OIP, a to vše bezplatně v rámci roční služby. Vše dopadlo dobře jen díky ochotě a rychlosti zkušeného technika z Extérie. S Exterii spolupracuji druhým rokem a můžu jen doporučit.

Adam Havlík, Olomouc

 

Neohlášená kontrola z OIP byla mou noční můrou. Naštěstí mi kamarád poradil kontaktovat firmu Extéria a díky ní se už kontroly nebojím. Díky za dlouhé roky naší spolupráce.

Jan Hajný, Brno

 

Doporučuji Extérii a jejich technčce děkuji, zvládl jsem díky ní dnešní kontrolu z OIP bez závad. Levné a odborně zpracována kompletní dokumentace BOZP.

Tomáš Libiš, Brno

 

Nízké ceny, které se neodráží na kvalitě služeb. Díky za veškerou dokumentaci a za školení v oblasti bezpečnosti práce, na které bohužel nemám dostatek času.

Milan Hladký, Uherskobrodsko

 

Naprostá spokojenost!

Petr Kučera, Teplice

 

Před lety jsem hledal firmu, která by mi pomohla s úrazem na pracovišti a s následnou bezpečností práce. Obrátil jsem se na tehdy začínající firmu Extéria, která za kvalitní služby nechtěla mnoho. Za ta léta se rapidně zlepšila, dovoluji si říct, že se zlepšuje každý rok. Nyní se mi stará o veškerá školení, dokumentaci a také má na starosti požární ochranu. Nemohu si stěžovat. Když něčemu nerozumím, telefonická podpora je vždy nápomocná. Díky, těším se na další léta spolupráce.

Adam Dodek, Praha

 

Vďaka za spracovanú dokumentáciu týkajúcu sa BOZP.

Mária Petrenková, Slovensko

 

Firmu EXTÉRIA doporučuji. Super jednání a přístup.

Anna Nováková, Ostrava